Blog

Canna Rhizotonic & Cannazym - dlaczego warto używać ich razem?

Canna Rhizotonic & Cannazym - dlaczego warto używać ich razem?Połączenie środków Cannazym i Rhizotonic przynosi wiele korzyści dla roślin uprawnych. Oto kilka powodów, dlaczego warto używać ich razem
Przeczytaj więcej

Jak dbać o palmy i juki - podlewanie, nawożenie, zimowanie palm

Jak dbać o palmy i juki - podlewanie, nawożenie, zimowanie palmZastanawiasz się jak zadbać o swoją palmę? Czy Twoja palma obumiera lub nie rośnie? Z naszego artykułu dowiesz się jak zadbać o swoją palmę.
Przeczytaj więcej

Krzem dla roślin, jakie przynosi korzyści oraz jak go używać?

Krzem dla roślin, jakie przynosi korzyści oraz jak go używać?Zastanawiasz się po co używać krzemu do uprawy roślin ? Co krzem daje roślinom ? Zapoznaj się z naszym artykułem.
Przeczytaj więcej

Co to są doniczki Airpot i jak ich używać ?

Co to są doniczki Airpot i jak ich używać ?zastanwiasz się czym są Airpoty, oraz jak ich używać ? Z niniejszego artykułu dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć na temat doniczek Airpot
Przeczytaj więcej

Objawy niedoboru światła, czy moje rośliny mają za mało światła ?

Objawy niedoboru światła, czy moje rośliny mają za mało światła ?Czy zastanawiasz się czy moja roślina ma za mało światła ? czy moja roślina potrzebuje więcej światła ? dowiedz się jakie są objawy braku dostatecznej ilosci światła.
Przeczytaj więcej

Doniczki materiałowe do uprawy roślin - zalety i sposób użytkowania

Doniczki materiałowe do uprawy roślin - zalety i sposób użytkowaniaZastanawiasz się jakie są zalety użytku doniczek filcowych ? Czy doniczki materiałowe są dobre dla roślin ? Czy faktycznie growbag'i wspomagają rozwój korzeni i są lepsze od doniczek tradycyjnych ?
Przeczytaj więcej

Błędy, które popełniasz podczas pielęgnacji kwiatów na balkonie

Błędy, które popełniasz podczas pielęgnacji kwiatów na balkonieKwiaty, zioła i inne rośliny posadzone na balkonie to dla wielu osób jedyna okazja do posiadania skrawka swojego ogródka. Na małej przestrzeni możesz zmieścić piękne, wielokolorowe kompozycje kwiatowe – pod warunkiem, że stworzysz roślinom odpowiednie warunki do kwitnienia.
Przeczytaj więcej

Rozwiewamy mity dotyczące uprawy kaktusów

Rozwiewamy mity dotyczące uprawy kaktusówKaktusy to popularne i lubiane rośliny doniczkowe pochodzące z suchych, pustynnych obszarów Ameryki. Znane są ze swojej wytrzymałości na wysokie temperatury i trudne warunki pogodowe, a także z charakterystycznych kolców, które chronią bezcenną wodę zgromadzoną wewnątrz ich grubej łodygi.
Przeczytaj więcej

Ukorzenianie roślin doniczkowych – jak się za to zabrać?

Ukorzenianie roślin doniczkowych – jak się za to zabrać?

Rozmnażanie roślin doniczkowych nie jest łatwe, w szczególności dla początkujących ogrodników. Aby mieć pewność, że wysiłek nie pójdzie na marne i sadzonka wypuści korzenie, warto wykorzystać ukorzeniacz do roślin. Sprawdź, jak krok po kroku przeprowadzić ukorzenianie roślin doniczkowych. 


Przeczytaj więcej

Ogród wertykalny – co to takiego?

Ogród wertykalny – co to takiego?

Ogród wertykalny to technika stosowana do uprawy roślin na zawieszonym pionowo panelu przy użyciu hydroponiki. Te wyjątkowe konstrukcje mogą być wolnostojące lub przymocowane do ściany. Ogrody wertykalne to wspaniała alternatywa dla roślin doniczkowych, która pozwala stworzyć wyjątkowe zielone kompozycje w przeróżnych kombinacjach.


Przeczytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel