Nawozy do wybranych roślin

( ilość produktów: 36 )

Trudno wyobrazić sobie wydajną uprawę roślin bez zastosowania odpowiednich nawozów. Doglebowe lub dolistne odżywki zapewniają im bowiem warunki do optymalnego wzrostu, poprzez dostarczenie niezbędnych mikroelementów i ochronę przed szkodnikami.

Każdy profesjonalny czy początkujący ogrodnik powinien zatem wyposażyć się w nawozy dedykowane konkretnym gatunkom roślin. Niezwykle istotny jest również właściwy dobór formy preparatu. Najpopularniejsze na runku są odżywki w formie płynnej (aplikowane doglebowo lub dolistnie), spreje odżywcze (aplikowane dolistnie) oraz dozowniki kroplowe (aplikowane doglebowo). Te ostatnie bardzo często wybierane są do upraw amatorskich, ponieważ charakteryzują się długookresowym działaniem oraz łatwością użycia.

Oferta naszego sklepu

W naszym sklepie dostępny jest szeroki asortyment nawozów do roślin kwitnących i owocowych. Oferujemy odżywki kierowane od konkretnych gatunków, takich jak róże, orchidee, storczyki czy pomidory, jak i preparaty bardziej uniwersalne (np. do roślin domowych lub ziół i warzyw). Dzięki ich regularnej aplikacji poszczególne okazy zapewne będą zdrowsze i silniejsze, co stanowi podstawę obfitych plonów. W sklepie Botaniczny znaleźć można również wzbogacone nawozem ziemie do konkretnych gatunków roślin oraz zestawy, które pozwolą rozpocząć hodowlę w łatwy i przyjemny sposób. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel