Pozostałe

( ilość produktów: 117 )

Różnorodne akcesoria ogrodnicze dostępne w naszym sklepie będą odpowiednie zarówno do rozpoczęcia swojej przygody z uprawą roślin, jak i dla doświadczonych pasjonatów ogrodnictwa. Produkty znajdujące się w poniższej kategorii zostały zaprojektowane w celu zwiększenia funkcjonalności ogrodu i uproszczenia poszczególnych czynności związanych z pielęgnacją upraw.

Nasza oferta akcesoriów do ogrodu

 

W naszej ofercie akcesoriów ogrodniczych można znaleźć m.in. polietylenowe worki do hodowli warzyw, takich jak pomidory, fasola czy sałata, bambusowe tyczki do podtrzymywania najbardziej wiotkich roślin oraz podwieszane suszarki. Z kolei oferowane przez nas chwytaki, grabie, szczotki i szufelki zapewnią porządek w ogrodzie czy na tarasie. W naszym asortymencie nie zabrakło też bardziej nietypowych produktów, takich jak dyskretne schowki ogrodowe w postaci puszek, zestawy plastikowych etykiet do oznaczania roślin, karmniki czy zamgławiacze. W poniższej kategorii znajdują się też drobne akcesoria, typu karabinki, uchwyty do zawieszania gniazd elektrycznych bądź zestawy plastikowych opasek zaciskowych, które są na tyle uniwersalne, że znajdują zastosowanie także przy uprawie roślin.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami z naszej oferty akcesoriów do hodowli roślin. Oczywiście oferujemy wyłącznie produkty wysokojakościowe i funkcjonalne, które pomogą nie tylko w codziennej pielęgnacji roślin na dużą skalę, ale także doskonale sprawdzą się w roli zestawu startowego do założenia przydomowego ogródka czy niewielkiej, balkonowej plantacji.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel