Programatory czasowe

( ilość produktów: 4 )

Do czego służy programator czasowy?:

Programator czasowy pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie urządzeń do których jest podłączony. Używając programatora czasowego możemy zadbać, aby cykl np. doświetlania roślin był regularny i niezakłócony. Różnego rodzaju programatory odciążą nas z konieczności żmudnego, manualnego wykonywania niektórych czynności w ogrodzie. Programator czasowy jest jednym z pierwszych kroków by zautomatyzować naszą uprawę. Podstawą nowoczesnego miejsca uprawy są różnego rodzaju programatory pozwalające na zaprogramowanie wielu funkcji.

Programatory w ogrodzie:

Programatory w ogrodzie mogą pełnić wiele funkcji, m.in. regulować temperaturę, wilgotność, kontrolować obroty wentylatorów lub sterować nawadnianiem. Urządzenie pozwoli nam na uruchomienie wielu urządzeń używanych w szeroko pojmowanym ogrodzie, jak np. wiatraków i zaoszczędzi nam konieczności ich samodzielnego wyłączenia. Programatory często oprócz podstawowej funkcji odmierzania czasu (timer) posiadają również opcje ustawienia harmonogramu pracy w poszczególne dni tygodnia lub miesiąca.

Bogata oferta programatorów:

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne programatory używane przy hodowli roślin. W ofercie posiadamy cieszące się dużą popularnością programatory manualne i cyfrowe (automatyczne) producenta Lexton, które pozwolą na dokładne zaprogramowanie czasu pracy urządzeń. Regulatory wilgotności i temperatury firmy Cornwall Electronics po zaprogramowaniu samoczynnie będą regulowały warunki panujące w domu czy ogrodzie. Programator obrotów VariiSpeed pozwala na wyregulowanie pracy wentylatorów według naszych potrzeb. Do regulacji systemów nawadniania istnieje specjalnie do tego przeznaczony programator nawadniania firmy PLANT!T, który w łatwy sposób pozwoli nam na automatyzację czynności podlewania roślin.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel