Maty grzewcze

( ilość produktów: 10 )

Do czego służą maty grzewcze w ogrodzie?:

Mata grzewcza to produkt, który pozwoli nam zapewnić właściwą temperaturze roślinie i ochronić ją przed zimnem. Maty są często polecane, gdy temperatura wokół naszych roślin spada już do około 15º C. Maty grzewcze są dobry sposobem na poprawienie ukorzenienia sadzonek i stymulacji ich strefy korzeniowej. Ciepło powoduje szybsze wykiełkowanie nasion i poprawia okres wzrostu rośliny. Wystarczy położyć doniczki lub propagator na macie grzewczej albo umieścić matę w growboxie, a mata pozwoli nam utrzymać pożądaną temperaturę dla naszej rośliny i ogrzać jej korzenie.

Poza ogrodem maty grzewcze można użyć do ogrzewania innych rzeczy, np. akwarium lub terrarium. W naszym domu możemy znajdziemy wiele zastosowań dla maty.

Maty grzewcze:

Nasza oferta zawiera maty grzewcze cenionych producentów takich jak: ROOT!T, Neptune Hydroponics, Airontek. Mnogość modeli przekłada się na duży wybór rozmiarów mat, a ich niskie ceny sprawdzą się w każdym budżecie. Niektóre oferowane modele są wodoodporne, co pozwala na większą liczbę ich zastosowań. Maty grzewcze firmy ROOT!T posiadają sprzedawany osobno termostat, który pozwoli nam regulować w łatwy i dokładny sposób temperaturę maty.

Łatwy sposób na wykiełkowanie naszych roślin:

Kombinacja produktów takich jak propagator, mata grzewcza i preparat do ukorzeniania pozwoli nam przyspieszyć kiełkowanie nasion i zredukuje liczbę błędów. Umieszczając nasiona w propagatorze z matą grzewczą i dodatkowe używanie środka stymulującego ukorzenienie przełoży się na widoczne gołym okiem efekty. Duży wzrost wydajności naszych nasion daje nam szybki zwrot inwestycji, a mnogość zastosowań propagatora i maty będzie przydatna przy innych czynnościach w naszym ogrodzie.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel