Ozonatory i Jonizatory

( ilość produktów: 7 )

Ozonator:

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia oczyszczające powietrze. Ozonatory powietrza służą do generowania ozonu, który jest gazem naturalnie występującym w powietrzu. Ozon posiada właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Wchodząc w reakcje z pleśnią, bakteriami i innymi drobnoustrojami niszczy je. Oczyści nasze powietrze z niechcianych zapachów, czyniąc je bezwonnym. Ozonowanie jest metodą naturalną, niewymagających żadnych środków chemicznych. Urządzenie przyda się zarówno w domu przy np. chorobie członka rodziny jak i oczyszczenia powietrza dla naszych roślin, redukując szansę przedostania się do nich różnych niechcianych drobnoustrojów i niweluje zapach naszej rośliny. Używany przez nas ozonator nie powinien znajdować się w pomieszczeniu uprawowym ale przy jego wejściu lub kanale wylotowym.

Oferowane przez nas ozonatory hiszpańskiego producenta Cornwall Electronics zapewnią długi i komfortowy czas użytkowania. Firma Cornwall Electronics od lat specjalizuje się w różnego rodzaju wentylatorach i urządzeniach mieszających i zmieniających skład powietrza.

Jonizator:

Jon to składnik zdrowego powietrza występującego w większym stężeniu np. w lasach. Jonizacja powietrza następuje poprzez jego przepływ przez komorę jonizatora, gdzie powietrze zostaje naładowane ładunkami ujemnymi. Zmniejsza to ilość cząstek naładowanych ładunkami dodatnimi generowanymi przez urządzenia elektryczne, przez co zaleca się go używanie w pobliżu innych urządzeń. Zjonizowane powietrze jest dobre na naszego zdrowia, m.in. zmniejsza uczucie zmęczenia, zwiększa koncentracje. Jonizator zredukuje ilość alergenów w powietrzu, szczególnie kurzu i pyłków. Jonizator powoduje również opad kurzu i innych cząsteczek znajdujących się w powietrzu. Nie ma przeciwwskazań do przebywania w pomieszczeniu z włączonym jonizatorem, co czyni je szczególnie wartą uwagi opcją dla alergików.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel