Akcesoria Ogrodnicze

( ilość produktów: 693 )

Do rozpoczęcia przygody z ogrodnictwem zazwyczaj wystarczy zaledwie kilka podstawowych akcesoriów. Jednakże prawdziwi pasjonaci wiedzą, że dodatkowe narzędzia ogrodnicze znacząco przyspieszają i ułatwiają wszelkie prace związane z hodowlą roślin.

Szeroki wybór akcesoriów w naszym sklepie ogrodniczym online

Poza podstawowymi produktami, takimi jak doniczki (również samonawadniające oraz modele wykorzystywane do hydroponiki), tace, podstawkinożyczki i taśmy, zapewniamy szeroki wybór akcesoriów niezastąpionych w oznaczaniu sadzonek, sianiu, zraszaniu, podlewaniu i przycinaniu roślin oraz usuwaniu niepożądanych chwastów. W zależności od wymagań danej uprawy oferujemy różnorodne opryskiwacze przeznaczone do listnego nawożenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapewne pomocne będą również grzejniki rurowe, odpowiedzialne za podtrzymywanie optymalnej temperatury w procesie klonowania, ukorzeniania się czy wzrostu rośliny. W naszej ofercie znajdują się także proste i ekonomiczne urządzenia do aeroponiki, czytelne etykiety do oznaczania roślin, pojemne worki do hodowli pomidorów i truskawek, funkcjonalne tunele ogrodowe, podwieszane suszarki do owoców i warzyw, skrytki w formie puszek, precyzyjne deszczomierze oraz ergonomiczne w użytkowaniu zbieraki liści i tyczki bambusowe. W poniższej kategorii produktów dostępny jest również szeroki wybór uchwytów, haczyków i miarek. Dużą popularnością cieszą się też jonizatory powietrza oraz neutralizatory zapachów w formie kostek, żelu lub spreju.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi akcesoriami, które wyraźnie przyspieszą i ułatwią wszelkie prace wykonywane w ogrodzie czy na balkonie lub tarasie.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel