Propagatory - mini szklarenki

( ilość produktów: 52 )

Do czego służy propagator?:

Propagator jest mniejszej wielkości specjalistyczną domową szklarnią lub swego rodzaju inkubatorem, który zapewni optymalne warunki rozwoju dla naszych kiełkujących nasion. Panujące w propagatorze warunki przełożą się na optymalny poziom nawodnienia gleby, co przełoży się na lepsze ukorzenienie roślin i zapewni im lepszy początek w fazie wzrostu. Dzięki propagatorowi znacznie przyspieszymy klonowanie. Zamknięta konstrukcja propagatora chroni nasze rośliny i oszczędza nam miejsca.

Posiadające różne rozwiązania propagatory pozwalają na kontrolowanie warunków panujących w propagatorze, między innymi: temperaturę, wilgotność lub natlenienie. Pomogą również roślinom pobierać w łatwiejszy sposób składniki odżywcze z ziemi. Propagator jest szczególnie polecanym rozwiązaniem dla roślin delikatnych i długo ukorzeniających się.

Dla kogo jest przeznaczony propagator?:

Dzięki dużej ofercie propagatorów, w naszym sklepie znajdą Państwo propagatory przydatne dla osób szeroko pojętym ogrodem, jak i propagatory specjalistyczne. Różny stopień zaawansowania konstrukcji daje nam możliwość wyboru propagatorów odpowiedniego dla budżetu i potrzeb każdej osoby. Możliwość kontrolowania wielu warunków zainteresuje osoby profesjonalne, jak i amatorów ogrodnictwa. Dostępne są również propagatory firmy Autopot przeznaczone do upraw hydroponicznych. Propagator dzięki znacznie zwiększającym wydajność nasion jest rozwiązaniem, które szybko się zwraca.

Propagatory:

Propagatory różnią się od siebie konstrukcją, co przekłada się na możliwość kontrolowania większej ilości warunków dla rozwoju roślin. Droższe propagatory będą zaopatrzone w opcję podgrzewania, która pozwoli nam w lepszy sposób na kontrolowanie temperatury panującej w propagatorze. Wiodącymi producentami na rynku jest brytyjska firma Garland, Eazy Plug, Neptune Hydroponics. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo propagatory o prostej konstrukcji, jak i bardziej skomplikowane produkty.

Dostępne w każdym budżecie:

Posiadamy dużą ilość modeli propagatorów, a dzięki konkurencyjnej ofercie zakupem propagatora może zainteresować się każda osoba. Do małej ilości nasion lub przy niskim budżecie istnieje duży wybór modeli brytyjskiej marki Garland, który w swojej ofercie ma propagatory proste i specjalistyczne. W przypadku niskiego budżetu i chęci posiadania dużego propagatora warto rozważyć zakup propagatora firmy Neptune Hydroponics.

Uprawa hydroponiczna:

W przypadku gdy posiadamy lub planujemy uprawę hydroponiczną doskonałym rozwiązaniem będą propagatory Easy2Propagate firmy Autopot. Producent specjalizuje się w hydroponice, a długoletnie doświadczenie pozwoliło mu stworzyć produkty cenione przez entuzjastów hydroponiki. Propagatory Easy2Propagate pozwalają zautomatyzować uprawę, a ich konstrukcja i zastosowane rozwiązania rozbudować naszą uprawę w przyszłości o większą ilość elementów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel