Doniczki Torfowe - BIO

( ilość produktów: 20 )

Doniczki torfowe:

Wygodne doniczki torfowe marki Jiffy oraz Garland są biodegradowalnym, łatwym sposobem na wykiełkowanie naszych roślin i późniejszym przesadzeniem ich do ziemi. Mnogość rozmiarów jest kolejną zaletą, a niska cena dodatkowym atutem. Doniczki torfowe zapewnią Państwa roślinom optymalną wilgotność i temperaturę. Pomaga również w ukorzenieniu rośliny. Podczas przesadzania sadzonki, doniczki nie usuwamy. Doniczka torfowa sama rozłoży się w podłożu, użyźniając ziemię i zapewni roślinie dodatkowe substancje odżywcze. Umieszczając doniczkę w podłożu trzeba pamiętać, aby żadna jej część nie była wystawiona na działanie powietrza.

Jak wybrać doniczki torfowe?:

Wybór doniczek torfowych jest prosty. Po ustaleniu rozmiaru i ilości sadzonek jaką zamierzamy przygotować wystarczy wybrać tacę posiadającą odpowiednią ilość doniczek i potrzebnym nam rozmiarze. W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór doniczek torfowych Jiffy. Doniczki torfowe powstają z rozdrobnionych włókien drzewnych, dzięki czemu są ekologiczne i biodegradowalne. Korzenie naszej rośliny nie będą miały problemu z przebiciem się przez doniczkę, a my zaoszczędzimy czas i bałagan przy przesadzaniu sadzonek.

Tace do wysiewu:

W naszej ofercie znajdą Państwo tace do wysiewu marek Eazy Plug® oraz Root Riot. Nasiona rośliny wystarczy włożyć do środka, co zaoszczędzi nam dużo czasu, a wkłady składające się z składników odżywczych zapewnią naszej roślinie dobry start w fazie wzrostu. Biodegradowalny wkład wystarczy umieścić w ziemi, co jest dobrą alternatywą dla doniczek plastikowych i wełny mineralnej. Wybór tacy zależy od ilości sadzonek jaką będziemy przygotowywać. Tace do wysiewu dzięki swojej prostocie polecane są również dla osób początkujących.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel