Osuszacze Powietrza

( ilość produktów: 6 )

Wilgotność powietrza:

Odpowiednia wilgotność powietrza jest tak samo ważna dla ludzi i roślin, a nawet przedmiotów w naszym otoczeniu, np. książek lub elektroniki. Zbyt wilgotne powietrze sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, co jest szczególnie niekorzystne dla naszych płuc i roślin. Optymalny poziom wilgotności dla człowieka i roślin to 40-60%, a wartość ta może zmieniać się w zależności od temperatury.

Odpowiednia wilgotność w otoczeniu naszej rośliny:

Zapewnienie optymalnego poziomu wilgotności w powietrzu jest jednym z kluczowych czynników dla wzrostu rośliny i procesu fotosyntezy. Różne rodzaje roślin wymagają odpowiedniego dla ich gatunku poziomu wilgotności, a za duża wilgotność powietrza może przyczynić się do powstawania chorób grzybowych, szarej pleśni, mączniaków. Zbyt duża wilgotność powoduje gorsze plony lub zamieranie roślin.

Do czego służy osuszacz powietrza?:

Osuszacz powietrza to urządzenie pozwalające usunąć nadmiar wilgoci z pomieszczeń, co przełoży się na odpowiedni poziom wilgotności i poprawi jakość powietrza. Praca osuszacza opiera się na zjawisku kondensacji pary wodnej wciągniętej przez urządzenie. Najprościej ujmując osuszacz wychwytuje wodę z powietrza i zamienia ją w ciecz.

Wysokiej jakości osuszacze powietrza:

W ofercie naszego sklepu można znaleźć zarówno osuszacze domowe, jak i przemysłowe osuszacze powietrza. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy osuszacze domowe przeznaczone do małej wielkości pomieszczeń uprawnych (15-20 m2) oraz osuszacze przemysłowe, które bez problemu pozwolą nam osuszyć duże pomieszczenie o wielkości nawet 120 m2. Oferowane przez nas produkty hiszpańskiej firmy Cornwall Electronics specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju wentylatorów i osuszaczy zapewnią wysoką wydajność, długi czas i komfort użytkowania.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel