GRODAN® - produkty z wełny mineralnej

( ilość produktów: 17 )

Wełna mineralna to jedno z najbardziej popularnych podłoży stosowanych w uprawie warzyw (np. pomidorów w szklarni), może posłużyć jako jedyne medium uprawne, zamiennik tradycyjnej ziemi.
Wełna posiada dobre właściwości fizyko-chemiczne, jest podłożem sterylna oraz wolna od patogenów i składników toksycznych. Stwarza optymalne warunki dla rozwoju systemu korzeniowego roślin.
Po nasączeniu produktu z wełny pożywką, zachowuje ona optymalny stosunek powietrzno-wodny. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanego producenta wełny, firmy Grodan. Między innymi kostki w różnych rozmiarach, metrowe maty oraz wygodne, plastikowe tace przygotowane do wysiewu lub klonów.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "BOTANICZNY" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel