Tace ogrodnicze

( ilość produktów: 48 )

Tace uprawowe:

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tace brytyjskiego producenta Garland. Sadzonkowanie używając tacy pozwala wyselekcjonować dobrej jakości sadzonki, które będą miały większą szansę na przyjęcie się w ziemi, jak i będą przydatne przy klonowaniu roślin. Mogą pełnić rolę podstawy lub dna doniczki, co jest szczególnie przydatne w uprawach hydroponicznych. Tacy ogrodowej użyjemy w celu wymieszania składników potrzebnych naszym roślinom z ziemią, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego bałaganu. Tace będą przydatne również w garażu, gdzie pomogą nam utrzymać porządek lub posłużą jako podstawka na narzędzia.

Producent tac uprawowych Garland:

Firma Garland jest brytyjskim producentem posiadającym w swojej ofercie m.in. tace uprawowe produkowane w Wielkiej Brytanii. Tace wykonane są z wysokiej jakości lekkiego plastiku co czyni je bardziej odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Tace przystosowane są do kontaktu z nawozami.

Tace do wysiewu i hydroponiki:

Tace do wysiewu zawierają dodatkowe wkłady z wełny mineralnej lub składników odżywczych, co zapewni optymalny przepływ wody i powietrza, i ułatwi ukorzenianie sadzonek. Tace do wysiewu marki eazy plug® lub Root Riot zaopatrzone są w dodatkowe wkłady zawierające zbilansowane składniki odżywcze dla naszej sadzonki, co pozwoli nam zmniejszyć szansę na błędy. Tace marki Grodan zawierają watę mineralną, która pozwoli na optymalny przepływ powietrza i wody, dzięki czemu sadzonki lepiej się ukorzenią.

Wybór tacy uprawowej:

Wybór tacy zależy od czynności jaką będziemy wykonywać. Do mieszania ziemi warto rozważyć zakup tacy porządkowej do tego przeznaczonej, natomiast jeśli będziemy używali jej w celu sadzenia to warto rozważyć tacę w miarę płaską, o wielkości przez nas pożądanej. Jeśli chcemy mieć pewność, że sadzonka wyrośnie po naszej myśli to rozważmy zakup tacy zawierającej wkłady z wełny lub składników odżywczych, które pomogą nam zwiększyć szansę na pożądany efekt.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel