Doniczki materiałowe - torby do roślin

( ilość produktów: 73 )

Dlaczego wybrać doniczki materiałowe - tzw. grow bagi / torby materiałowe do uprawy roślin?
Dzięki specjalnej oddychającej tkaninie roślina jest w stanie rozbudować lepszą strefę korzeniową, będzie w stanie wchłonąć więcej wody i odżywiać się większą ilością składników odżywczych, a tym samym rosnąć szybciej. Wybór donic z materiału to także ECO rozwiązanie, które (w zależności od wybranego rodzaju) może przetrwać nawet 4-5 sezonów!

Jak to jest z odprowadzaniem wody w doniczce z materiału / filcu ?
Dzięki przepuszczalnej strukturze tkaniny woda może spływać w dół i przez dno doniczki, równomiernie odprowadzając wodę i zapobiegając tworzeniu się kałuż stojącej wody. Tkanina odprowadza również wilgoć z boków doniczki. Utrzymuje glebę idealnie wilgotną - ale nigdy nie mokrą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "BOTANICZNY" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel