Zestawy Prezentowe

( ilość produktów: 30 )

W poniższej kategorii produktów dostępne są nietypowe zestawy prezentowe, przeznaczone zarówno dla amatorów domowych upraw, jak i dla osób doświadczonych w masowej produkcji ogrodniczej. Ponadto specjalną ofertę przygotowaliśmy dla najmłodszych pasjonatów uprawy roślin. W skład wspomnianych zestawów wchodzą wszystkie akcesoria i produkty niezbędne do zasadzenia oraz prawidłowej pielęgnacji roślin.

W prezentowanych zestawach oferujemy doniczki metalowe w różnych kolorach z ozdobnymi wytłoczeniami oraz doniczki bazaltowe, kokosowe lub ceramiczne o odmiennych kształtach i rozmiarach. Dla roślin pnących dodatkowo przygotowaliśmy siatkę, haczyki i opaski. W uzasadnionych przypadkach, w skład zestawu wchodzi również kompost, środki ochrony i preparaty wspomagające wzrost roślin, a także szczegółowe instrukcje dotyczące danej uprawy.

Oferujemy m.in.:

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "BOTANICZNY" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel