Nawozy

( ilość produktów: 655 )

Stosowanie profesjonalnych nawozów wspiera proces rozwoju roślin na różnych jego etapach. Nawozy wzbogacają bowiem podłoże o dodatkowe minerały i składniki odżywcze, które są niezbędne roślinom do wzrostu i stanowią ochronę przed chorobami. Ich regularna aplikacja umożliwia zatem osiąganie pożądanych efektów, takich jak intensyfikacja kwitnienia, wzmocnienie pędów czy nasilenie ubarwienia. Do podstawowych składników nawozów należą zazwyczaj pierwiastki, takie jak azot, fosfor, potas, bor, siarka, wapń oraz magnez. W tym przypadku warto pamiętać o ścisłym przestrzeganiu dawkowania oraz innych zasad postępowania określonych na opakowaniu produktu. Użycie nawozu niezgodnie z zalecanym może bowiem przynieść skutek przeciwny do oczekiwanego i całkowicie zaburzyć proces rozwoju rośliny. Warto podkreślić, że nawozy dostępne na rynku występują w bardzo zróżnicowanych formach (np. proszek, płyn, sprej).

Nasza oferta

W naszym sklepie dostępna jest cała gama nawozów do uprawy roślin. Nawozy mineralne, potocznie zwane nawozami sztucznymi, stosowane są do wzbogacania podłoża w składniki odżywcze niezbędne do rozwoju i wzrostu roślin. Natomiast nawozy organiczne to produkty wytwarzane z substancji organicznych lub ich mieszanin. W naszej ofercie dostępne są też nawozy do hydroponiki wykorzystywane przy uprawach hydroponicznych (bezglebowych).

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi nawozami dostępnymi w poniższej kategorii produktów. W szczególności pragniemy zwrócić Państwa uwagę na gotowe zestawy nawozów oferowane w bardzo korzystnych cenach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel