Kwietniki wiszące makrama

( ilość produktów: 4 )

Kwietniki wiszące

Kwietniki wiszące w naszej ofercie to idealny produkt do wyeksponowania naszych roślin. Kwietniki można podwieszać w przeróżnych miejscach od balkonów przez salony po recepcje i inne miejsca użyteczności publicznej. 

Jeśli więc szukasz bardzo stylowej i funkcjonalnej dekoracji, ten kwietnik wiszący będzie idealny. Nie masz roślin w swoim mieszkaniu? Jest to błąd! Rośliny domowe znacznie poprawiają jakość powietrza, a nawet wpływają na nasze zdrowie. Obecność roślin w naszych domach jest bardzo ważna. Nic tak nie dopełnia wyglądu pięknej rośliny jak dobrze dobrany koronkowy klomb. Jeśli więc nie masz jeszcze idealnej skorupy dla swojej ulubionej rośliny, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. U nas znajdziesz koronkowe kwietniki w wielu różnych wzorach i kolorach. Sklep posiada tak szeroką gamę produktów, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie! Jeśli szukasz czegoś innego, sprawdź nasze inne kwietniki.

 

Kwietniki z sznurka 

Kwietniki są wykonane z specjalnego wytrzymałego sznurka zaplecionego w stylu makrama lub inaczej pisząc "Macrame", przez innych również nazywane tylem boho. 

Kwietniki wiszące na ścianie to nie jedyne propozycje, jakie znajdziesz w naszym sklepie. W anszej ofercie znajdziesz również inne doniczki które można powiesić pod sufitem. To doskonały wybór, jeśli masz małe mieszkanie lub chcesz urozmaicić swoje wnętrze nietuzinkowym, stylowym dodatkami.

Kwietniki makrama

Popularność koronkowych klombów pojawiła się wraz z popularnością stylów bohemy. Sznury, koronki, piękne wzory, naturalne tkaniny, mocne i stonowane kolory – o to chodzi w stylu. We wnętrzach bohemy popuść wodze fantazji i oddaj się dekoracjom ze sznurka. Nic tak nie urozmaica wnętrza jak koronkowy kwietnik. Jeśli szukasz idealnego miejsca na swoje kwiaty, koronkowy kwietnik powinien Ci się spodobać. Na naszej platformie Pakamera.pl znajdziesz wiele ciekawych wzorów i różnorodnej kolorystyki, dzięki czemu dobierzesz odpowiednią dekorację do swojego mieszkania. Słowo „makrama” pochodzi z języka arabskiego i oznacza ozdobę związaną ze sobą. Z drugiej strony w Polsce jest to również nazwa procesu wykonywania różnych ozdób za pomocą sznurka i odpowiednich technik wiązania. Koronkowe kwietniki i inne tkane ozdoby z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

 

 

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel