Lampy LED do Ogrodów Wertykalnych / Ścian zielonych

( ilość produktów: 64 )

Większość ogrodów ma tradycyjny, horyzontalny układ. Jednak coraz więcej osób pragnie uprawiać rośliny na balkonach i tarasach oraz w mini szklarniach. Wówczas konieczna jest instalacja oświetlenia LED do ogrodów wertykalnych, które umożliwi równomierne doświetlenie wszystkich grządek. Stały dostęp do światła, niezależnie od pory roku czy nasłonecznienia uprawy, pozwoli uzyskać własne jarzyny, zioła czy kwiaty ozdobne nawet na ograniczonej powierzchni mieszkania bądź balkonu.

Nasza oferta

W poniższej kategorii produktów dostępne są różne moduły oświetleniowego do ogrodów wertykalnych, sygnowane markami, takimi jak Verticana, Luckygrow czy Growtent. Są to wiodący na rynku producenci, oferujący źródła światła o wymaganej mocy, regulowanej długości i kącie padania strumienia świetlnego oraz podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno profesjonalne, rozbudowane zestawy oświetleniowe, jak i pojedyncze lampki odpowiednie do pierwszych prób z własnym ogrodem wertykalnym. Ciekawym rozwiązaniem, które nie wymaga dużej ilości miejsca i jest stosunkowo niedrogie, są listwy ledowe, które wystarczy zamocować bezpośrednio nad donicami czy skrzynkami. Montaż różnych lampek ledowych do ogrodów wertykalnych ułatwiają natomiast odpowiednie holdery i szyny, które również można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "BOTANICZNY" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel