Doniczki materiałowe BIO do rozsad

( ilość produktów: 8 )

Ekologiczne doniczki materiałowe do rozsad.

Doniczki materiałowe z ekologicznego materiału świetnie sprawdzą się do wysiewu i uprawy roślin. Oddychający materiał zapewnia dobre napowietrzenie i poziom drenażu.

Oddychające doniczki z włókniny

Zaleta doniczek materiałowych jest dobra przepuszczalność i absorpcja wody. Dzięki temu rośliny łatwiej wchłaniają wartości odżywcze. Dzięki zastosowanemu materiałowi system korzeniowy rośliny lepiej się rozwija. Biodegradowalne doniczki materiałowe do rozsad można wygodnie przesadzać do ziemi bez konieczności wyjmowania sadzonek z doniczki. Doniczki uprawowe z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w domu jak i w uprawach na świeżym powietrzu. Dodatkowo doniczki materiałowe chronią rośliny przed niską temperaturą.

Praktyczne właściwości doniczek materiałowych.

Doniczki materiałowe można złożyć dzięki temu zajmują dużo mniej miejsca niż tradycyjne plastikowe doniczki w momencie kiedy ich nie używamy. Dzięki miękkiemu materiałowi doniczki łatwo zagospodarować przestrzeń do rozsad i uprawy.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "BOTANICZNY" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel